Vijesti

Naslovna » Vijesti » Sajam udruga KZŽ

Sajam udruga KZŽ

Sudjelovali smo na 17. Sajmu udruga Krapinsko-zagorske županije

U Zaboku je u subotu, 29. svibnja 2022. godine, održan 17. Sajam udruge Krapinsko-zagorske županije.

Na Sajmu udruge ove se godine okupilo 34 udruga te 200-tinjak njihovih članica i članova, koje su svoj rad predstavili brojnim zainteresiranima namjernicima i prolaznicima, a između ostaloga i Društvo multiple skleroze Krapinsko – zagorske županije. Sve okupljene su na samom početku pozdravili župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar, gradonačelnik Grada Zaboka Ivan Hanžek i koordinatorica Mreže udruga Zagor Ivana Radanović.

Podijeli:

Pretraži

Najnovije objave

Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.

Neophodni kolačići

Kako bi osigurali pravilan rad naše web stranice, koristimo neophodne kolačiće. Ti kolačići su bitni za pružanje osnovnih funkcionalnosti i omogućuju nam da prilagodimo sadržaj i pružimo bolje korisničko iskustvo.

Kolačići trećih strana

Ova web stranica koristi Google Analytics za prikupljanje anonimnih informacija kao što su broj posjetitelja na stranicu i najpopularnije stranice.

Omogućivanjem ovog kolačića pomažete nam u poboljšanju naše web stranice.